Ana içeriğe atla

Hakkımızda

DİVERSEY

Bir Asırlık Hikayemiz

Diversey, bugünü yaşarken bile geleceğe odaklı hamleleri sayesinde sürdürülebilir temizlik ve hijyen endüstrisinde global bir marka. Charlotte, Mumbai, Amsterdam ve İsviçre’deki AR-GE merkezlerinde geliştirilen ürünler 16 fabrikada 9,210 tecrübeli çalışanla üretilerek 27 depo ve 90 dağıtım merkezinden dünyaya ulaşıyor. 1923’te insanların sağlıklı, temiz ve güvenli bir dünyada yaşaması vizyonuyla kurulduktan sonra 2022 itibariyle bünyesine katılan Clonet ile atılımlarını geniş kitlelere ulaştırıyor.

Değerlerimiz

İyi Yaşam için Değerler

Temizleyiciler, süpürücü ve kat arabaları, dozajlama sistemleri gibi endüstriyel ihtiyaçlarda konaklama, gıda ve sağlık gibi sektörlere hizmet veriyor.

Teknolojiye Uyumlu Üretim

Endüstride verimliliği artıran IoT ve robotik teknolojileri hergün yaygınlaşırken tesis ve dağıtım ağında yeniliklere yer vererek sektörüne öncülük ediyor.

Güvenli ve sağlıklı çevre oluşturmak için teknolojinin ve sürdürülebilirliğin çerçevesinde şekillenen etik değerlerle insan yaşamı öncelikli tutuluyor.

Endüstriye Entegre Çözüm

Türkiye tesisinde GMP Sertifikası, ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 yönetim sistemlerine uyumluluğu yüksek teknolojiyle sağlayarak üretkenliği arttırıyor.

Temizliğin İnterneti

HAKKIMIZDA1
hakkımızda3